Nočné videnie Pulsar Recon X 870

Nočné videnie Pulsar Recon X 870
Popis produktu
Oproti modelom 1. generácie, vďaka prepracovanej technológii v ostrosti a jasnosti obrazu súperí s modelmi 2. generácie. Čo to znamená v praxi?  S Pulsarom Recon X870 dovidíte ešte ďalej a s ešte čistejším obrazom: jeho dosah je až 300 metrov. Prístroj Vás nenechá v... Detailný popis produktu

Pulsar Pulsar

Dostupnosť: na objednávku

779,00 €

Logo TrustPay Logo TrustCard Logo paysafecard
Logo TrustCard
Popis produktu

 S Pulsarom Recon X870 dovidíte ešte ďalej a s ešte čistejším obrazom: jeho dosah je až 300 metrov. Prístroj Vás nenechá v štichu ani v úplnej tme: zabudovaný 914 nm-ový laserový infrasvetlomet, ktorý je úplne neviditeľný pre zrak ľudí aj zvierat, osvetlí Váš cieľ. Pripojiť môžete aj externý infrasvetlomet, s ktorým zvýšite dosah prístroja aj v najnepriaznivejších podmienkach.

Prepracovaná optika, elektronika a mechanika
Vysoko svetelný 50 mm objektív je vyrobený z výborného skla a dáva základ obrazu s vysokým rozlíšením až 50 čiar/mm. Zväčšenie 5.5x prinesie pozorované ciele takmer na dosah ruky, toto zväčšenie sa dá digitálne zvýšiť až na 11x. Mimoriadne vysoké rozlíšenie zaručí krištáľovo čistý obraz pre ešte lepšiu identifikáciu cieľa.

Telo Pulsaru Recon X870 posilnené sklenenými vláknami v sebe ukrýva LCD displej s rozlíšením 640x480 pixelov, ktorého jas sa dá regulovať a ktorého obraz je prostý "zvyčajných" vád lacnejších prístrojov. Okulár komplexnej konštrukcie poskytuje výnimočne kontrastný, ostrý a deformácií prostý obraz. Prístroj je napájaný 4 ks 1.5V tužkových batérií, s ktorých energiou narába veľmi šetrne (v závislosti na podmienkach až 9-12 hodín prevádzky).

Okrem všetkých týchto vlastností je vybavený aj video výstupom, pomocou ktorého ho môžete pripojiť k externému zariadeniu (TV, video kamera atď.) a sprostredkovávať tak pozorovaný obraz.

Základné údaje
Typ:Digitálne nočné videnie 
Zväčšenie:5.5 x
Objektív:50 mm
Generácia:Digitálne 
Rozmery:176x83x62 mm
Hmotnosť:420 g
Materiál tela:polykarbonát 
Záruka:3 ročná 
Prenosná taška:Áno 
Technické údaje
Dohľadnosť:300 m
Rozlíšenie:50 čiar/mm
Zorné pole:5 stupňov
Zorné pole:90 (na 1000 m)
Doba prevádzky:12 / 9 hodín
Najbližšie zaostrenie:- m
Infražiarič
Vlnová dĺžka:915 nm
Typ:laser 
Výkon:150 mW
Napájanie:4 x AA 
Fotogaléria

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii