Nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x

Nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x
Popis produktu
Nový revolučný senzor ATN Obsidian IV Dual Core Široké farebné spektrum Plynulý digitálny zoom Kvalitný HD displej Rýchly AMR procesor na spracovávanie všetkých údajov Funkcia WiFi zobrazuje reálne dianie, ktoré vidí strelec Nahrávanie videa 1080p s frekvenciou 120 fps Nový revolučný senzor Ultra HD Day/Night Sensor ponúka prepracovaný a kryštálovo čistý obraz vo dne aj v noci. Preč so zrnitými... Detailný popis produktu

ATN ATN

Dostupnosť: skladom

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 2

939,00 €

Logo TrustPay Logo TrustCard Logo paysafecard
Logo TrustCard
Popis produktu

Nový revolučný senzor Ultra HD Day/Night Sensor ponúka prepracovaný a kryštálovo čistý obraz vo dne aj v noci. Preč so zrnitými čiernobielymi obrazmi! X-Sight 4K PRo 3-14x posúva digitálny obraz na úplne novú úroveň. Krištáľovo čistý obraz a široké farebné spektrum budú nezabudnuteľné pri každom pozeraní. Nechajte sa vtiahnuť do sveta pokročilej technológie a naplno využite svoje schopnosti a inštinkt. Sada senzorov a pokročilé spracovanie výkonu ponúkajú úplne nový a nezabudnuteľný strelecký zážitok. Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v 4K kvalite. Nočné videnie ATN má zabudovanú technológiu Wi-Fi a Buletooth. Vďaka týmto funkciám a skvelou aplikáciu ATN Obsidian pre Android, a iOS môžete sledovať online prenos v reálnom čase. Nočné videnie ATN X-Sight 4K disponuje vlastnou pamäťou až do veľkosti 4GB, ktorú je možné rozšíriť pamäťovou kartou až do veľkosti 256GB. Puškohľad s nočným videním ATN X-Sight 4K PRO je vôbec prvým nočným videním s HD micro - displejom vo svojej triede.

Funkcia GPS vám poskytne údaje o zemepisných súradniciach, nadmorskej výške, a o rýchlosti pohybu. O jednoduchosť a ovládanie sa stará užívateľské rozhranie Obsidian 2.0. Jedinečný režim Recoil Activated Video, ktorý ponúka možnosť nahrávania videa pred aj po výstrele. Jednoduchý a pravdepodobne najúčinnejší nástroj na zachytenie videa tesne po výstrele. Obsah balenia zahŕňa aj neviditeľný prísvit ATN, ktorý ešte viac vyčistí a doostrí obraz. Odolnosť voči spätnému rázu až do kalibrov 30-06, 8x57 JS, 300 Win Mag.

Snímače okolitého prostredia: 

ATN X-Sight 4K PRO poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Systém pracuje rýchlo a bezchybne za každých podmienok. Nočné videnie zahŕňa:

 • 3D Akcelerometer
 • 3D Magnetometer
 • 3D Gyroskop
 • Barometrický senzor
 • Mikro riadiaci obvod

Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Digitálne nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x ponúka rozšírene možnosti lovu, tak ako vo dne tak aj v noci. Balistické kalkulačky ešte nikdy neboli tak jednoduché. Žiadne ďalšie grafy, komplexné optické mriežky a kalkulačky, na vypočítanie presnej streľby na dlhú vzdialenosť. ATN Obsidian balistická kalkulačka urobí všetko za Vás. Zamierte pomocou inteligentného merača vzdialenosti, zadajte rýchlosť a smer vetra a jadro Obsidian sa postará o všetko ostatné. Životnosť batérie je 18 hodín.

Technické parametre:

Životnosť batérie18 hod
Rozlíšenie videaHD 1080p 120fps
Rozlíšenie snímača600 lp/mm
DisplejHD Displej
Užívateľské rozhranieATN Obsidian II
3D GyrospokÁno
DiaľkomerÁno
VodeodolnosťÁno 
Zorné pole140 m pri zornom poli 1000 metrov
Očný reliéf90 mm
Menič obrazuHD 1080p ATN L130
Systém šošoviek F1:1.23, 50 mm
Zväčšenie3-14x
Operačné teploty-20 °C až 50 °C
Zdroj napájaniaZabudovaná lithiová batéria/externý zdroj ATN 22 hodín
Ostriaca vzdialenosť10 m - do nekonečna
Rozmery350×76x76 mm
Hmotnosť 0,94 kg
Skladovacie teploty-50 °C až 50 °C

Obsah balenia: 

 • Nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x
 • Výkonný prísvitIR850 Pro 850Nm
 • Nastavitelná montáž
 • Návod na použitie
 • Záručný list
 • Ochranné puzdro
Fotogaléria

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii