Termovízia Pulsar Core FXQ38

Termovízia Pulsar Core FXQ38
Popis produktu
Prednosťou kombinácie s dennou optikou Nočný lov s Core v kombinácii s denným zameriavačom má rad predností. Niektoré parametre a vlastnosti denné optiky sú lepšie ako u klasickým nočných alebo termovíznych zameriavačov a v kombinácia s Core tak zostanú zachované, napríklad: veľký výstupný reliéf, zámerný kríž (prípadne aj vrátane červeného bodu), variabilný rozsah zväčšenia. Svetelnosť: f / 1.2 Zväčšenie: 1x (s okulárom 3,1 - 6,2) x Digitálne zväčšenie: 2x Mikrobolometer: 384x288 px... Detailný popis produktu

Pulsar Pulsar

Dostupnosť: na objednávku

3 479,00 €

Logo TrustPay Logo TrustCard Logo paysafecard
Logo TrustCard
Popis produktu
Svetelnosť: f / 1.2
Zväčšenie: 1x (s okulárom 3,1 - 6,2) x
Digitálne zväčšenie: 2x
Mikrobolometer: 384x288 px
Spektrálna citlivosť: 7.5 / 13.5 mikrometrov
Rozmer pixelu: 17 mikrometrov
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 640x480
Snímkovanie: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 1000m
Ohnisková vzdialenosť: 38 mm
Priemer objektívu: 32 mm
Zorné pole vo 100m: 17,2 m
Očný reliéf: 16mm
Dioptrická korekcia: ± 5dioptrie
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5m
Napájanie: 6 (2xCR123) V
Externé napájanie: 12V, mikro-USB 5V
Odolnosť spätnému rázu: 6000 J
Vodeodolnosť: Áno, IPX7
Bezpečnostná trieda podľa IEC 60825-1: 2007: IPX7 / IPX5 (ako monokulár)
Prevádzkové teploty: -25 .. + 50 ° C
Prevádzková doba: min. 4 hod.
Rozmery: 190x65x60mm
Hmotnosť: 0,4kg
Zachovanie bodu nastrelenia
Presná optika, originálny montáž a softvér zabezpečí zachovanie bodu nastrelenie pri použití Core s denným zameriavačom. Po nasadení Core, strelec nemusí vykonávať žiadnu korekciou polohy zámerného kríža denného zameriavača.
 
alternatíva zameriavači
Predsádka môže byť lepšou alternatívou než použitia ďalšieho zameriavače, kedy je nutné zabezpečiť výrobu precízne spracované, rýchloupínacie montáži tak aby nedochádzalo k posuvu bodov nastrelenie zameriavačov. Použitie predsádky umožňuje použitie optiky na ktorú je lovec zvykli. Predsádku môže byt použitá na pozorovanie z ruky a nasadená na zameriavač až v prípade keď to bude potrebné.
 
kompatibilita
Core je kompatibilný s väčšinou denných zameriavačov s priemerom šošovky objektívu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnenie predsádky na zameriavač sa vykonáva pomôcť adaptéra s bajonetovým zámkom DN42, DN50, DN56. Proces nasadenia je rýchly, jednoduchý a trvá poriadku sekúnd.
 
Zelená farba OLED displeje
Obraz je zobrazený OLED displejom v zelenej farbe tak, aby bolo zabezpečené pohodlné vnímanie a nízka únavná očí pozorovateľa.
 
Užívateľské rozhranie
Aktuálne informácie o stave zariadenia je zobrazená vo forme modrých ikon a čísel na stavovom riadku v spodnej časti obrazovky, ktorý nezasahuje do pozorovaného obrazu. Pri prepínaní medzi rôznymi funkciami (digitálny zoom, inverzii farba, nastavenie jasu / kontrastu) sa zobrazí príslušná veľká ikonka v pravom rohu hornej časti obrazovky.
 
režimy pozorovania
Core ponúka tri režimy pozorovaní, ktoré upravujú nastavenie parametrov zameriavača tak, aby zabezpečili najlepší možný obraz pre špecifické podmienky pozorovaní: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízky kontrast) a "Rozpoznanie" (lepšie vykreslenie detailov teplých objektov).
 
Kalibrácia
Kalibrácia vykonáva vyrovnaní v senzore teploty pozadí a je nevyhnutná pre činnosť každej termovíziu. Core ponúka tri kalibračné režimy: manuálny režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuálne režime používateľ musí sám zatvoriť kryt objektívu a stlačením tlačidla spustiť kalibráciu. Kalibrácia je absolútne bezhlučná. V poloautomatickom a automatickom režime senzor bude prikrytý vnútorné clonou a spúšťanie kalibrácie vykoná užívateľ sám na základe vyhodnotenia kvality obrazu alebo plne automatický to vykoná softvér prístroja bez zásahu užívateľa.
 
Široký teplotný rozsah (-25 ... + 50 ° C)
Použitie displeja 640x480px s technológiu OLED prinieslo schopnosť pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a poskytlo zameriavači ostrý obraz pri pozorovaní dynamický objektov.
 
Bezdrôtové diaľkové ovládanie
Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie základných funkcii zameriavača bez toho aby sa užívateľ dotkol štandardných ovládacích prvkov.
 
externé napájanie
Core FXQ obsahuje univerzálny napájací adaptér. Prevádzková doba môže byť výrazne predĺžená použitím vysokokapacitných externých zdrojov, ktoré možno pripojiť pomocou mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.
 
vodotesnosť
S ochranným stupňom proti vniknutiu vody IPX7 (IEC 60529 štandard) Core odoláva zrážkam akejkoľvek intenzity a dokonca aj krátkemu ponoreniu pod vodou.
 
Vysoká odolnosť na spätný ráz
Originálna konštrukcia ochrany mikrobolometer pred nárazom a vibrácii umožňuje bezproblémové použitie Core na zbraniach veľkých kalibru vrátane .375, brokovníc alebo vzduchoviek.

 

Fotogaléria

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii